Quantity
Price
Total price
1
$788.5500
$788.5500
5
$749.1225
$3,745.6125
10
$725.4660
$7,254.6600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Carlo Gavazzi |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 2.283" L x 8.701" W (58.00mm x 221.00mm) |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Type | Non-Invasive (Split Core) |
| Height - Seated (Max) | 1.929" (49.00mm) |
| Current Rating (Amps) | 21 A |
