Quantity
Price
Total price
1
$1.3335
$1.3335
25000
$0.5040
$12,600.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Melexis |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-DFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Current - Output | 800mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Supply | 3.2V ~ 32V |
| Supplier Device Package | 6-UTDFN (2.5x2) |
| Grade | Automotive |
