Quantity
Price
Total price
1
$29.9775
$29.9775
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | IDEC |
| Series | KW9Z |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 3.370" L x 2.126" W (85.60mm x 54.00mm) |
| Style | Card |
| Frequency | 13.56MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Standards | ISO 14443, ISO 15693, ISO 18092 |










