Quantity
Price
Total price
1
$34.2510
$34.2510
10
$31.6890
$316.8900
25
$29.1165
$727.9125
100
$27.0585
$2,705.8500
250
$24.8325
$6,208.1250
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pepperl+Fuchs |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 0.197" L x 1.969" D (5.00mm x 50.00mm) |
| Style | Coin |
| Frequency | 125kHz |
| Memory Type | Read/Write |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Technology | Passive |
