Quantity
Price
Total price
1
$72.4500
$72.4500
5
$68.8275
$344.1375
10
$66.6540
$666.5400
25
$64.4805
$1,612.0125
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Carlo Gavazzi |
| Series | - |
| Package | Box |
| Product Status | ACTIVE |
| Size / Dimension | 1.260" L x 1.220" W (32.00mm x 31.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Type | Non-Invasive (Split Core) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Current Rating (Amps) | 100 A |
