Quantity
Price
Total price
1
$412.7445
$412.7445
10
$382.4730
$3,824.7300
25
$368.7180
$9,217.9500
50
$365.9670
$18,298.3500
100
$362.3445
$36,234.4500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Alpha Wire |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Copper Foil |
| Length | 108.000' (32.90m) |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.003" (0.07mm) |
