Quantity
Price
Total price
6000
$2.4045
$14,427.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | OSRAM Opto Semiconductors (ams OSRAM) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | OBSOLETE |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 15V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 4 |
| Type | Linear |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | Backlight, Lighting |
| Current - Output / Channel | 400mA |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
