Quantity
Price
Total price
1
$3.5490
$3.5490
10
$3.1920
$31.9200
25
$3.0135
$75.3375
100
$2.6145
$261.4500
250
$2.4780
$619.5000
500
$2.3625
$1,181.2500
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Adam Tech |
| Series | - |
| Package | Bag |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Frequency Range | 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz |
| Applications | 2G, 3G |
| Gain | -4.5dBi, 4dBi, 0dBi, 4dBi |
| Termination | SMA Male |
| Number of Bands | 2 |
| VSWR | 5, 10 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 2.028" (51.50mm) |
| Return Loss | -1.5dB, -3.5dB |
| Frequency Group | Wide Band |
| Frequency (Center/Band) | 829MHz, 1.94GHz |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Max | 25 W |
