Quantity
Price
Total price
1
$5.1975
$5.1975
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Adafruit |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Material | Copper Foil |
| Length | 16.404' (5.00m) |
| Shape | Tape |
| Type | Shielding Tape |
| Width | 0.236" (6.00mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Thickness - Overall | 0.008" (0.20mm) |
