Quantity
Price
Total price
1
$323.6625
$323.6625
10
$309.9915
$3,099.9150
25
$303.1455
$7,578.6375
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Weidmuller |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Product Status | ACTIVE |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Frequency Range | 5.15GHz ~ 5.875GHz |
| Applications | WLAN |
| Gain | 5dBi |
| Termination | N Type Female |
| Ingress Protection | IP64 |
| Number of Bands | 1 |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Height (Max) | 6.299" (160.00mm) |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Frequency (Center/Band) | 5.5125GHz |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Power - Max | 6 W |
